fbpx

Wasze opinie

Hotel Windsor, slub w warszawie, slub zegrze, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel windsor, wesele w hotelu windsor, fotogtaf wesele, makeup slubny chelmonska

MARTYNA & MARCIN

Chcieliśmy serdecznie podziękować fotografowi Zbyszkowi za jego pracę w dniu Naszego Ślubu, który z wielkim zaangażowaniem dążył do tego, aby uchwycić jak najwięcej cudownych chwil z Naszego Dnia. Jego nieustanny uśmiech, pomysły, otwartość do nas i do naszych gości sprawiły, że mogliśmy się czuć swobodnie przed obiektywem, a to co było dla nas w tym dniu ważne, z pewnością zostało pięknie uchwycone. Czuliśmy staranność fotografa i jego profesjonalizm. Z czystym sumieniem możemy zatem polecić współpracę ze Zbyszkiem który wywarł nas nas, jak i na naszych gościach ogromne pozytywne wrażenie.
Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że los nam pozwolił trafić na Ciebie 

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

KASIA & MARCIN

Zbyszku wykonałeś fantastyczną pracę, dzięki Tobie mamy piękne zdjęcia, które będą dla nas wspaniałą pamiątką na całe życie.

Współpraca z Tobą to miłe doświadczenie i wiele pozytywnych emocji, aż szkoda, że ślub bierze się tylko raz 🙂

Jesteś prawdziwym profesjonalistą z głową pełną pomysłów, ale i uwzględniającym nasze oczekiwania. Nie trzymasz się sztywnych ram, dbasz o każdy detal oraz potrafisz wyczuć chwilę i dzięki temu efekty Twojej pracy są niesamowite.
Jest też coś, czego się nie spodziewaliśmy – dałeś nam ogromne wsparcie i doping w tym pięknym, ale jakże stresującym dla nas dniu. Czuliśmy, że wśród tego całego ślubnego stresu mocno nam kibicujesz i podnosisz na duchu.
To cecha, o której nawet nie pomyśleliśmy wybierając fotografa, a która nas pozytywnie zaskoczyła i była ogromnie pomocna.
Sprawiłeś, że nawet goście, którzy twierdzili, że nie lubią zdjęć, sami uśmiechali się do Twojego obiektywu. Swoim zachowaniem zapadłeś w pamięć nie tylko nam, ale i gościom, którzy byli zachwyceni i do dzisiaj wspominają sympatycznego fotografa 🙂

Zbyszku, widać, że kochasz to co robisz i robisz to z ogromną pasją. Dziękujemy bardzo za to, że byłeś z nami w tym pięknym dla nas dniu, życzymy dalszego rozwoju i kolejnych zadowolonych par! 🙂

Polecamy z całego serca!

Zdjęcia ślubne, reportaż ślubny, fotograf ślubny, fotograf wesele

MAGDA & BARTEK

“By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent, determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy…”

Anna J. Szepielak

Kochani, współpraca z Wami to świetna zabawa oraz pełen profesjonalizm! Nie zmieniajcie się! ❤

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

EVA & TOM

Ach co to był za ślub !!! co za wesele, dzień … no i fotograf !!!

Dziękujemy Zbyszkowi, że był z nami w tym szczególnym dla nas dniu, znakomicie zadbał o atmosferę, rozśmieszał zestresowanych rodziców, ale przede wszystkim stanął na wysokości zadania jako fotograf.

Poczynając od przygotowań, po samą ceremonię w kościele aż po przednią zabawę weselną, humor nas nie opuszczał. Przez cały ten czas wszędzie był Zbyszek, ale tak jakby go nie było, niezauważalny – prawdziwy profesjonalista!

Furorę zrobiła sesja z gadżetami i spontaniczne selfie z Gośćmi.

A sam plener? przerósł nasze oczekiwania! Sam wybór miejsc, pomysłowość “Kierowniczki Aldonki”, fotograficzne ADHD Zbyszka zrobiły swoje – a cudowne efekty pozostaną z nami na lata:)

Dziękujemy!!!

Polecamy Kogiel-Mogiel STUDIO przy każdej ważnej chwili życia, wartej uwiecznienia na nieśmiertelnych zdjęciach!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

ILONA & ŁUKASZ

Dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć Zbyszku. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, uniesienia i ukazują miłość zamkniętą w fotografii.

Dziś z ogromnym uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych.

Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Waszej pracy (koniecznie musimy tu wspomnieć o przesympatycznej Aldonce, która również pomagała przy tworzeniu tych niesamowitych zdjęć) powiedzielibyśmy:

MAJSTERSZTYK!

Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, odpowiedzielibyśmy:

Zbyszek i Aldonka, czyli KOGIEL MOGIEL STUDIO !!!

Dziękujemy!!!

Sesja narzeczeńska Warszawa, pomysł na sesję narzeczeńską, Zdjęcia ślubne, Fotograf ślubny, Plener ślubny, sesja plenerowa ślubna, fotografia ślubna, Wesele, plener ślubny, ślub, suknia ślubna, dodatki ślubne, buty ślubne, bukiety ślubne, obrączki

GRAŻYNA & CEZARY

ZBYSZEK to najlepszy fotograf….!!!!

Fotograf z duszą…:) Zbyszek to nie tylko perfekcyjny fotograf ale również fantastyczny człowiek pełen pomysłów i twórczości. Sesje plenerowe z Nim i jego przesympatyczną żoną Aldonką to czysta przyjemność 🙂 Jest bardzo elastyczny i dostosowuje się do potrzeb klienta.

W najważniejszym dla Nas Dniu Był z Nami od początku do końca i zapisywał to na przepięknych fotografiach. Goście również byli zadowoleni. Chociaż zdjęć nie mieliśmy po ślubie gdyż Zbyszek chciał każde z nich dopracować to efekt jego pracy  jesteśmy mega zadowoleni i nie zamienilibyśmy Go na żadnego innego. Ale jak to Zbyszek mawia: “Na dobre rzeczy trzeba poczekać” – ma rację !!! 🙂

Polecamy KOGIEL MOGIEL STUDIO i bardzo dziękujemy za to, że byłeś z Nami i Nas fotografowałeś 🙂 🙂 🙂

Grażyna i Cezary

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

EWA & ARTUR

Całe szczęście, że wesele mieliśmy w piątek dzięki czemu, Zbyszek znalazł dla nas czas! 

Od pierwszego spotkania urzekło nas podejście Zbyszka i Aldonki – luz i swoboda wymieszane z profesjonalnym podejściem do tematu! W ich towarzystwie ani przez chwilę nie czuliśmy się skrępowani.

Zbyszek wykonuje swoją pracę w sposób naturalny, nikomu nie przeszkadzając potrafi uchwycić najważniejsze chwile. Dzięki pracy Zbyszka i Aldonki mamy piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia! Wszystkim polecamy i polecać nie przestaniemy!

Pozdrawiamy Was Kochani 

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

AGATA & SEBASTIAN

Zbyszek- wirtuoz fotografii!

Niezwykle kreatywna osoba z głową pełną pomysłów. Byłeś jedynym fotografem którego braliśmy pod uwagę planując nasz najważniejszy dzień, po prostu wiedzieliśmy że jak nikt inny potrafisz zatrzymać emocje na zdjęciach i nie pomyliliśmy się! Oglądając teraz gotowy reportaż na nowo wróciły wzruszenia i uśmiech.

Współpraca z Tobą i Aldonką to czysta przyjemność, zawsze pomocni i uśmiechnięci potraficie stworzyć niesamowitą historię zatrzymaną w kadrach.

Dziękujemy za wszystko, Wasze (Nasze?) zdjęcia są magiczne!

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

EWA & MAREK

Fotografa na nasz ślub wybraliśmy zanim tak naprawdę zaczęliśmy przygotowania do ślubu i wesela. Zbyszek fotografował naszych przyjaciół podczas ich ślubu i juz wtedy wiedzieliśmy że będziemy chcieli mieć takie piękne zdjęcia.

I… nie zawiedliśmy się, nasze zdjęcia sa idealnie takie jak sobie zamarzyliśmy. Współpraca ze Zbyszkiem perfekcyjna zarówno podczas ślubu i wesela jak i na sesji zdjęciowej. Podobają się nie tylko nam ale każdemu kto je widział.

Będziemy polecać każdemu.  Bardzo dziękujemy ??

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

PATRYCJA & MATEUSZ

Zbyszku chcielibyśmy podziękować Tobie za wykonanie przepięknych zdjęć, cierpliwość (cały czas robiłeś wszystko, żeby mnie odstresować kiedy w tak ważnym dla mnie dniu kropelki na uspokojenie mi nie pomogły 🙂 ) profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno zdjęcia te z uroczystości zaślubin jak i z wesela (byłeś jak tajny agent tyle zdjęć w takich momentach i nikt nie wie kiedy je zrobiłeś :P) oraz pleneru są przepiękne, oryginalne i niesamowite.

Zbyszku dziękujemy za wspaniałą atmosferę którą stworzyłeś podczas wesela i sesji plenerowej wraz z Aldonką. Wasza indywidualne podejście uczyniły z Nas ludzi szczęśliwych, którzy niGdy nie zapomną tego dnia oraz chwil spędzonych w Waszym towarzystwie. To wielki zaszczyt spotkać kogoś kto tak KOCHA swoją pracę i wykonuje ją z wielkim SERDUCHEM.

o zdjęć napewno będziemy często z uśmiechem na twarzach powracać bo są właśnie takie o jakich zawsze marzyliśmy.

Jeszcze raz bardzo mocno dziękujemy .

ANETA & ŁUKASZ

Nie ma się co rozpisywać –  Zbyszek to fotograf jakich mało, sposób w jaki  uwiecznił naszą sesję narzeczeńską  przerosło nasze oczekiwania ! ! 🙂

Jest bardzo utalentowanym fotografem, robi  ujęcia ,które oddają w pełni dany charakter zdjęcia, dąży do perfekcyjności w tym co robi wszystkie detale mechaniczne dopracowane z niezwykłą dokładnością. Wykonuje zdjęcia o różnorodnej tematyce dzięki temu potrafi wydobyć wszystko co najlepsze z modelki  i modela.  Jesteśmy świeżo po sesji narzeczeńskiej – rezultat w 100 % spełnia nasze oczekiwania ! 🙂 Jeżeli chodzi o sam dzień zdjęciowy nad Zalewem Zegrzyńskim, swoją osobą sprawiał ,że czas ten nie tylko był owocną pracą ale także wspaniałym czasem pełnym beztroskiej zabawy przy pozowaniu do zdjęć.  Zbyszek podczas sesji zawsze był szczery potrafił powiedzieć co mu się nie podoba i pochwalić jeżeli coś uważał za udane 🙂

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i myślę ,że będziemy ją nadal kontynuować;).  Z czystym sumieniem  polecam  każdej osobie ,która pragnie aby jej zdjęcia robione były nie tylko przez fotografa ale osobę, która się tym pasjonuje i robi to z pełnym entuzjazmem !

PAULINA & ŁUKASZ

„Chciałabym uchwycić tę chwilę, zapakować ją w papier i dawać sobie w prezencie, za każdym razem, kiedy się nędznie poczuję.”

M. Stiefvater

Zdjęcia w wykonaniu Zbyszka są pełne uroku, oglądamy je zawsze z wielką ciekawością i zachwytem.

Nasz ślub cywilny, mimo że trwał zaledwie kilkanaście minut był jedną z najpiękniejszych chwil w naszym życiu a Zbyszek sprawił, że to my byliśmy w centrum zainteresowania i umiał to fantastycznie uchwycić w swoich zdjęciach. Do całej sesji Zbyszek podszedł z 200% profesjonalizmem, idealnie przygotowany z głową pełną pomysłów, dlatego od tamtej pory uczestniczy z nami w najważniejszych momentach naszego życia prywatnego i zawodowego.

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

MARTA & ŁUKASZ

Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm, oryginalność i pomysłowość z czystym sumieniem polecamy Zbyszka. Po obejrzeniu albumu z chrzcin córeczki mojego brata wybór był oczywisty.

Zdecydowaliśmy, że jedyną pamiątką z najważniejszego dnia naszego życia prócz wspomnień będą zdjęcia… oglądając  album na każdej stronie widzimy piękne, idealnie dopracowane fotografie które oddają emocje tamtych chwil.

Zbyszek stworzył mega pozytywną atmosferę, dzięki niemu poczuliśmy się pewni i wyluzowani. A nasz plener zapamiętamy do końca życia!!! Zbyszek świetnie poradził sobie z realizacją naszych pomysłów podczas sesji zdjęciowej na Pradze. Było śmiesznie, romantycznie i co najważniejsze naturalnie.

Dziękujemy Tobie i Aldonie za piękny album. Do zobaczenia!

EWA & ROBERT

Jeżeli znaleźliście się tu czyli w opiniach to zapewne zastanawiacie się nad dobrym fotografem ślubnym i nie tylko. Odpowiedź jest prosta: nie ma co się zastanawiać 🙂 Polecamy Zbyszka i Aldonę z czystym sumieniem.

Zdjęcia są wspaniałą pamiątką i uwiecznieniem najważniejszych dni w Naszym życiu. Te zrobione przez Zbyszka oprócz pięknego obrazu, który jest efektem jego sumiennej pracy mają także charakter. Naprawdę nie było osoby która nie zachwyciła się zdjęciami Zbyszka. Zdjęcia pełne uśmiechów, spojrzeń, pocałunków, pełne emocji, miłości, delikatne ale i energiczne i z totalnego zaskoczenia. A najfajniejszą rzeczą jest to że w całości tworzą całą historię z Naszego wyjątkowego dnia.

Sesja plenerowa natomiast to gwarantowany efekt WOW 🙂  i z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę, miło spędzony czas i tego szampana przy zachodzie słońca. Chwilami zapominaliśmy, że to w ogóle jest sesja. Oglądając album wiemy, że nie była to standardowa sesja , ale po prostu nasza – nasze pasje, nasze miejsca, nasze wspomnienia. A to wszystko dzięki pomysłowości naszego fotografa 🙂

Zbyszek to fantastyczna osoba z poczuciem humoru dzięki czemu potrafi wprowadzić wyjątkową atmosferę, przy czym perfekcjonista. Cieszymy się bardzo, że trafiliśmy właśnie na Niego i napewno będziemy jeszcze korzystać z jego usług, a także polecać znajomym.

Dziękujemy z całego serca…

Zdjęcia ślubne Otwock, fotografia ślubna Otwock, fotograf ślubny Otwock, Wesele Otwock

ANIA & ARTUR

To  była nasza druga przygoda z Kogiel Mogiel Studio. Nasz Wyjątkowy i jedyny dzień został przepięknie udokumentowany poprzez niesamowite ujęcia, zarówno z samego ślubu- kościoła, jak i późniejszej zabawy weselnej. Zbyszek “zlewał się” z bawiącym się tłumem, dzięki czemu oglądać możemy uwiecznione na fotografiach naprawdę cudne momenty. Wciąż uśmiechnięty zachęcał naszych gości do pozowania. Nikt przy nim się nie odczuwał chyba skrępowania 😉 Zdjęcia zrobiły furorę wśród dosłownie wszystkich, co sprawiło nam wielką radość. Radość, że zdecydowaliśmy się, by to Zbyszek uwiecznił ten najważniejszy dla nas dzień…
Kilka tygodni później sesja poślubna i znów spotkanie z naszą ulubioną już parą fotografów . To była świetna zabawa, masa śmiechu, ale też pracy… Efektem jest NIESAMOWITA SESJA. Dziękujemy za tę pamiątkę. Polecamy wszystkim parom, pragnącym mieć tak niezwykłe fotografie jak my, a także zadowolenie i podziw rodziny i przyjaciół 😉

KAROLINA & MICHAŁ

Zbyszek jeszcze na wspólnym spotkaniu przed ślubem chciał nas dobrze poznać, a przede wszystkim nasze oczekiwania, by wykonane przez Nich (Zbyszek + Robert) zdjęcia odzwierciadlały to, na czym nam najbardziej zależy.

To co nas niezmiernie ucieszyło, to indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i pełne zaangażowanie. Podczas całej uroczystości Robert uchwycił każdą istotną chwilę. Robił wszystko, by znaleźć się zawsze tam, gdzie działo się coś ważnego. Jego zdjęcia mają w sobie dużo emocji.

Podczas sesji plenerowej miał bardzo dużo pomysłów i nawet jak już uznaliśmy sesję za zakończoną, poszukiwał inspiracji do kolejnych wyjątkowych ujęć. Wspólnie z Aldoną włożyli całe serce w to, żebyśmy czuli się komfortowo przed obiektywem, a zdjęcia wyglądały naturalnie. Wykonali dla nas wiele zdjęć w najpiękniejszych miejscach Warszawy. Efektami tej pracy są przepiękne fotografie i wspomnienia z fantastycznego czasu spędzonego z Nimi.

A album ślubny? Zachwyca nas za każdym razem, gdy go oglądamy !

Dziękujemy Wam za wszystko – jesteście najlepsi 🙂

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

JUSTYNA & KAMIL

Zbyszka i Aldonkę mieliśmy okazję poznać na weselu Roberta i Beaty. To właśnie tego dnia urzekli Oni nas swoją pracą. Od samego początku było widać ich zaangażowanie w to co robią i wtedy doszliśmy do wniosku, że albo Zbyszek i Aldona będą z nami w tym szczególnym dla nas dniu, albo nikt inny 😉 😉

I tak się stało jak chcieliśmy 🙂

W dniu ślubu od rana pełno stresu ciągle coś, a spokój i profesja Zbyszka nie do opisania. Był z nami od samego początku do końca cały czas w ruchu 😉 To właśnie dzięki  Jego pracy mamy teraz tak piękne zdjęcia. Gdybyśmy mieli wybierać fotografa jeszcze raz to bez zastanowienia byśmy wybrali Zbyszka.
Polecamy z całego serca!!!! I jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!!! :* :* :*

Sesja narzeczeńska z balonami, z rowerami, na łące, sesja przed ślubem, wiązanki ślubne, zdjęcia przed małżeńskie

MAGDA & ARTUR

W życiu piękne są tylko chwile…;)

Dzięki Tobie Zbyszku te piękne chwile możemy zatrzymać ze sobą na dłużej.

Co tu dużo mówić- zdjęcia są po prostu rewelacyjne! Odkąd je od Ciebie dostałam oglądam je regularnie- codziennie i za każdym razem zachwycam się nimi i wynajduję swoje ulubione. A co tam, wszystkie są moje ulubione! 😉

Jesteś po prostu świetny w tym co robisz- i nie chodzi nam tylko o przepiękne zdjęcia, ale także o atmosferę jaką tworzysz, zarażając entuzjazmem.

Polecam każdej przyszłej Młodej Parze wykonanie zdjęć przed tym Wielkim Dniem. Sesja Narzeczeńska to cudowna pamiątka, a zdjęcia wykonane przez Zbyszka potrafią pokazać prawdziwe emocje, miłość i szczęście.

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KASIA & TOMEK

Bardzo trudno w kilku zdaniach zawrzeć wszystko co chciałoby się napisać o współpracy ze Zbyszkiem.

Od pierwszego spotkania znaleźliśmy wspólny język, a podobne poczucie humoru dodatkowo ułatwiało przełamanie pierwszych lodów.

Zbyszek jest pasjonatą. Jest szalenie otwarty na pomysły, sugestie i oczekiwania swoich Par. Atmosfera współpracy jaką wprowadza, sprawiła, że czuliśmy się jak dobrzy znajomi 🙂

Nasi Goście weselni byli zachwyceni jego pracą, nastawieniem i zaraźliwym uśmiechem, którym obdarzał wszystkich wokół.

Sesja plenerowa była szalenie przyjemna i profesjonalna. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o nieocenionym wsparciu i pomocy Aldonki, która dbała m.in. o to, abyśmy nie marzli między ujęciami 🙂

Pasja, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej pary sprawia, że Zbyszek jest prawdziwym Artystą, który potrafi uwiecznić na swoich zdjęciach wszystko, co najpiękniejsze – emocje, które są żywe na każdej jego fotografii.

Mamy przepiękną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu!

Polecamy serdecznie współpracę ze Zbyszkiem !

Zdjęcia ślubne, Fotograf ślubny, Plener ślubny, sesja plenerowa ślubna, fotografia ślubna, Wesele, plener ślubny, ślub, suknia ślubna, dodatki ślubne, buty ślubne, bukiety ślubne, obrączki

MARIOLA & BARTEK

Hej Zbyszku,

Nasz album jest przepiękny bardzo się nam podoba i cały czas jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kiedy go oglądamy, zdjęcia są piękne i wspaniale oddają nasze uczucia przywołują wspomnienia z naszego najcudowniejszego dnia, niektórymi zdjęciami jesteśmy totalnie zauroczeni ! Każdemu możemy polecić plener jest to świetna zabawa, a z zdjęcia niczym z bajki tej naszej prawdziwej bajki 🙂

Dziękujemy

P.S. Jeśli będziesz potrzebował modeli do portfolio to polecamy się  😉

Sesja narzeczeńska, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, pomysły na sesję narzeczeńską, fotografia ślubna, fotograf ślubny, Wesele, plener ślubny, ślub, suknia ślubna, dodatki ślubne, buty ślubne, bukiety ślubne, obrączki ślubne

ANIA & ARTUR

Pomimo potwornie lodowatej pogody tego dnia, sesja okazała być na tyle rozgrzewająca, że o zimnie zapomnieliśmy od razu 🙂 Głównie za sprawą przesympatycznej pary, jaką tworzą Aldonka i Zbyszek! Pełen profesjonalizm, uśmiech, zero skrępowania i fantastyczna zabawa – tak właśnie wyglądała nasza pierwsza przygoda z Kogiel Mogiel Studio, Efektem są fantastyczne ujęcia, będące piękną pamiątką tych ostatnich narzeczeńskich chwil 😉 Z wybranych zdjęć z sesji stworzyliśmy kolaż, który okazał się być doskonałym prezentem ślubnym dla naszych kochanych rodziców. To był strzał w 10!
Polecamy wszystkim narzeczonym pragnącym mieć taką ekstra pamiątkę 🙂

GOSIA & MICHAŁ

Nasza wspólna przygoda zaczęła się w dniu w którym postanowiliśmy wybrać fotografa, po trafieniu na stronę internetową Kogiel Mogiel Studio.com  od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Zbyszkowi zaufamy w ten najważniejszy dla nas dzień… a trzeba tu dodać że dzieli nas niemało kilometrów ponieważ jesteśmy z Łodzi. Nadszedł dzień ślubu, Zbyszek był w każdej minucie naszych przygotowań wspierając nas dobrą radą oraz uśmiechem na twarzy 🙂 Czas mijał nam bardzo szybko… przygotowania… ślub…i wreszcie huczna zabawa do białego rana. Goście weselni na każdym kroku składając nam życzenia dopytywali gdzie znaleźliśmy tak pozytywnie nastawionego do ludzi i z tak ogromnym zapałem wykonującego swoją pracę fotografa. Nasza rodzina i przyjaciele w ogóle nie krępowali się Zbyszka, a wręcz porywali go do środka swej zabawy. Wszyscy byli naprawdę zachwyceni fotografem:)

Wróćmy teraz pamięcią do pleneru…, a jest co wspominać 🙂 Kilka pięknych miejsc nad Polskim wybrzeżem, przepiękna pogoda, cudowny fotograf z równie cudowną żoną Aldonką 🙂 :* …wszystko wskazywało na to że zdjęcia będą cudowne… i właśnie takie były !!! 🙂 Otrzymaliśmy zdjęcia od Zbyszka, usiedliśmy z mężem przy kieliszku wina i z wielkimi emocjami przeglądaliśmy każdą fotografię 🙂 Oglądając zdjęcia z pleneru czuć każdy powiew wiatru który nam wtedy towarzyszył, szum fal, zapach powietrza… a w uszach słychać śmiech który przez cały czas pracy ze Zbyszkiem i Aldonką nas nie opuszczał 🙂 Wszystkie zdjęcia są pełne emocji, śmiechu, muzyki… oddają w 100% klimat dobrej zabawy 🙂

Musimy tu jednak wspomnieć o jednym minusie …nasza 5 dniowa współpraca była stanowczo za krótka… z takimi ludźmi jak oni chcieli byśmy pracować każdego dnia 😀

Z całego serca możemy polecić Zbyszka, jako fotografa we wszystkich najważniejszych dniach Waszego życia 🙂

Pozdrawiamy,

Gosia i Michał 🙂

ELIZA & DAWID

Zbyszku

Pragniemy Ci bardzo serdecznie podziękować za uwiecznienie tak szczególnego dla Nas Dnia.

Dziękujemy Ci przede wszystkim za Twoją otwartość, szczerość, za ambicję, zaangażowanie, za cierpliwość, za intuicyjne podejście do “stylu” naszej sesji plenerowej – po prostu takiej jak chciałam – romantycznej, naturalnej i niezwykle efektownej:)

Dziękujemy za twój uśmiech bo zdecydowanie nam pomagał:)

Zbyszku , życzymy Ci wielu sukcesów i do zobaczenia…..:)

DOROTA & KAROL

Każdy związek ma swoją historię. Historię dwojga ludzi, których połączył los. Często w tą historię wpłata się ślub i wesele. Dzień który chcielibyśmy zapamiętać do końca życia, dzień który powinien mieć w sobie coś magicznego…

Jednak dzień ten, niesie ze sobą dużo zdenerwowania, stresu i nerwów. Potwierdzi to, praktycznie każda Młoda Para, że mija on w mrugnięciu oka. Pamiętamy, że zakładamy buty, dopinamy suknie, jedziemy do kościoła i… nagle żegnamy gości. Wiele chwil ucieka, po prostu umyka ze względu na ich ilość i częstotliwość.

Nam jednak, udało się znaleźć sposób na to, by na przywrócić i utrwalić wszystkie wspomnienia. Tym sposobem okazał się Zbyszek.

Zbyszek towarzyszył nam w tym dniu od samego początku. Od fryzjera, poprzez ubieranie, kościół, a na weselu kończąc. Dzięki swojemu sprawnemu oku, profesjonalizmowi oraz oddaniu w pracy, udało mu się złapać wszystkie cudownego chwile tego dnia. Uchwycił On momenty dla nas na prawdę ważne. Warto dodać, że poszukując tego najlepszego ujęcia, nie bał się wejść dosłownie wszędzie 🙂 W rezultacie zdjęcia jakie od niego otrzymaliśmy, niosą ze sobą prawdziwe emocje i w pełni oddają to jaki był ten szalony dzień. Tak naprawdę głównie dzięki fotografiom Zbyszka możemy w pełni przypomnieć sobie jak to wszystko wyglądało..

Tyle o ślubie i weselu, jest jeszcze przecież plener!!!

Osobiście nie znam fotografa, z którym można się rozsądnie dogadać i pojechać z nim na plener w Bieszczady. Zbyszek pojechał z Nami zaraz po ślubie w nasze ukochane miejsce na ziemi. Mimo tego, że nigdy tam nie był, sam wyszukiwał wprost magiczne scenerie do zdjęć. W fotografiach, które od Niego dostaliśmy, jest wszystko czego oczekiwaliśmy po tym wyjeździe (pomimo, że pogoda spłatała nam figla).

Podsumowując, polecamy z całego serca. Jeśli natomiast ktoś nie jest jeszcze przekonany… niech mówią zdjęcia nie słowa, a te Zbyszka maja na prawdę wiele do powiedzenia…..

Pozdrawiamy Cię serdecznie i do zobaczenia…

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

ANIA & ŁUKASZ

Współpraca ze Zbyszkiem i Aldoną była dla nas fajną przygodą 🙂 Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne, w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. Świetnie potrafiliście rozładować stres i skrępowanie zarówno w dniu ślubu, jaki i na sesji plenerowej, gdzie potrzebna była też dodatkowa rozgrzewka 😉

Końcowy efekt jest najlepszym potwierdzeniem Waszych umiejętności i pasji z jaką wykonujecie to, czym się zajmujecie 🙂

Pozdrawiamy Was serdecznie

MAGDA & ARTUR

Współpraca ze Zbyszkiem to sama przyjemność! Nikt tak nie potrafi zachwycić gości i uspokoić zestresowanej Panny Młodej jak On 🙂

Zbyszek wkłada w swoją prace całe swoje serce. Kiedy nie mieliśmy pomysłu na sesję plenerową, On pomógł Nam. Wymyślił dla Nas historię, związaną z Naszymi pasjami, rzeczami, które lubimy. Ułożył nawet scenariusz wiec wszystko poszło gładko. Podczas sesji udzielał rad i wskazówek co zrobić, jak się ustawić, żeby zdjęcia wyszły dobrze.

Ogromne podziękowania należą się również żonie Zbyszka- Aldonce, która była dobrą duszą podczas pleneru, pomagała Nam i wspierała Nas w każdej chwili.

Jeśli chodzi o efekty pracy to muszę przyznać, że mnie najbardziej zachwyca umiejętność z jaką Zbyszek potrafi uchwycić emocje na swoich fotografiach. Mieliśmy ogromne szczęście, że spotkaliśmy osobę, która swoją pracę kocha i wykonuje ją z sercem.

Dziś z uśmiechem na ustach możemy śmiało powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia zarówno z pleneru jak z dnia ślubu, zyskały ogromne uznanie i zachwyciły naszych najbliższych. Bardzo cieszymy się, że mamy tak wspaniałą pamiątkę najpiękniejszego Dnia Naszego życia

Zawsze marzyłam, żeby tak dobry Fotograf towarzyszył w ważnych chwilach Naszej rodziny, dlatego już teraz wiem, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie;)

Dziękujemy Ci Zbyszku!

AGNIESZKA & MAREK

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które zrobiłeś nam i naszym gościom. Bardzo lubimy do nich wracać i wspominać naszą uroczystość, pozostaną nam najlepsze wspomnienia. Świetnie potrafisz uchwycić moment. Zdjęcia są z charakterem, maja barwę i rytm. Doceniliśmy je my, rodzina i goście. Często i z ogromnym sentymentem będziemy do nich wracać. Było nam miło mieć Cię na naszym ślubie i weselu. To dzięki Wam Zbyszku, Aldono z pleneru pozostaną nam miłe wspomnienia i świetna zabawa!!!
Polecamy Was innym! 🙂

MAGDA & MARCIN

Zbyszek to profesjonalista w każdym calu.

My jako Państwo Młodzi, mieliśmy jeden cel – piękne zdjęcia, czyli Wspaniałą Pamiątkę z Najważniejszego dnia w Naszym Życiu.

Zbyszek nas nie zawiódł, stworzył niesamowitą atmosferę, dzięki czemu czuliśmy się bardzo swobodnie przed obiektywem

A efekt końcowy jest Niesamowity.

W trakcie uroczystości, Zbyszek był bardzo czujny i uchwycił każdy najdrobniejszy szczegół.Dzięki zaangażowaniu Zbyszka, jego niestandardowości zdjęć, nasz Album Ślubny jest przepełniony żywymi emocjami i uczuciami, naszym Szczęściem i Miłością…”

Zbyszku, bardzo dziękujemy.

MAGDA & BŁAŻEJ

Zbyszku dziękujemy Ci z całego serca, że tak wspaniale uwieczniłeś nasz Wielki Dzień. Dzięki za to, że jesteś tak otwartym człowiekiem, że potrafisz rozładować to napięcie i stres, a przede wszystkim dzięki za to, że wprowadzasz taką wspaniałą atmosferę – nawet najbardziej nieśmiała osoba chętnie pozuje do Twojego obiektywu 😉

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą i choć w przeszłości mieliśmy okazję korzystać z usług innych fotografów to Twój profesjonalizm i to, że “jesteś, ale jakby Cię nie było” nie ma sobie równych.

Zatem Zbyszku – do zobaczenia, bo z czystym sumieniem polecimy Twoje usługi wszystkim naszym znajomym…

DOROTA & KAMIL

Dzień Naszego Ślubu był jak dotąd najpiękniejszym i najważniejszym dniem w naszym życiu. Chcieliśmy że by był nie tylko wspomnieniem w naszym sercach, duszach i myślach ale również uwiecznioną pamiątką… i tak się stało i to właśnie dzięki Tobie Zbyszku.

To ty byłeś z nami od początku, dodawałeś otuchy służyłeś dobrą radą.

Cieszymy się że Ciebie wybraliśmy jako fotografa bo profesjonalista z Ciebie w każdym calu, uwieczniłeś każdą chwilę, każdy szczegół, każdy gest, uśmiech i łzy wzruszenia.

W swoją pracę włożyłeś całe swoje serce i dzięki temu mamy piękne zdjęcia i album.

Jak tylko będzie taka okazja na pewno skorzystamy z twoich usług i zawsze polecać będziemy.

Dziękujemy bardzo… 🙂

ILONA & CEZARY

Ślub to jest zarazem cudowne i stresujące przeżycie. Cudowne, bo dwoje ludzi staje się jednością, a stresujące, bo organizacja przyjęcia weselnego powoduje dodatkowy stres.

Nasz profesjonalny i niezwykle empatyczny fotograf Zbyszek, sprawił swoją postawa i pozytywnym nastawieniem, że mogliśmy dużo szerzej uśmiechać się w tym wyjątkowym dniu.

Na prawdę warto mieć takiego fotografa kolo siebie.

Zdjęcia są piękne. Na sesji zdjęciowej czuliśmy się wyjątkowo. Zbyszek wykonał świetną robotę, a nieoceniona pomoc Aldonki, sprawiły, że nasz album zdjęciowy wygląda, jak”przeżyjmy to jeszcze raz” w wersji super extra full HD 😉

Serdecznie polecam i będę Ciebie polecać.

Moc serdeczności dla Kogiel Mogiel Studio 🙂

Ilona i Cezary

MAGDA & MARCIN

Nasza  współpraca ze Zbyszkiem dotyczyła “niestety” tylko sesji plenerowej. “Niestety” dlatego, że Zbyszek nie mógł być z Nami w dniu naszego ślubu i chrztu naszej Córeczki.

Sesja plenerowa była dokładnie  przemyślana i bardzo dobrze zorganizowana.Wszystko było dograne i dopięte na ostatni guzik. Nasza sesja ślubna była połączona razem z sesją naszej Hani.

Hania bawiła się świetnie w aranżacji przygotowanej przez Zbyszka.Cały czas się uśmiechała i doskonale pozowała, co widać po efektach.

Zamiar był taki by było śmiesznie, zabawnie i romantycznie. No i cel został osiągnięty 🙂 Choć wymagało to od nas sporo pracy bawiliśmy się przy tym świetnie.

My wybraliśmy lokalizację, ale Zbyszek opracował cały scenariusz, by wyszło magicznie i przepięknie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Zbyszkiem i efektów końcowych. Poprowadził nas przez całą tę sesję tak, że nie czuliśmy się ani przez moment zestresowani ,nie odczuwaliśmy presji obiektywu, ani osoby zza niego. Dokładnie wiedział jak nami pokierować by osiągnąć swój cel.

Dziękujemy serdecznie.

Hania, Magda i Marcin

AGNIESZKA & JACEK

Zbyszku bardzo dziękujemy za współpracę i rewelacyjne zdjęcia. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, profesjonalizm i duże zaangażowanie w to, co robisz. Do tego wielka pomysłowość, otwartość na propozycje i umiejętność uchwycenia emocji. Nasi znajomi i rodzina są zachwyceni. Dziękujemy za uwiecznienie naszych emocji, dzięki czemu będziemy mogli powracać do tych szczęśliwych chwil jeszcze wiele razy!

Serdecznie polecamy współpracę z Tobą każdej przyszłej młodej parze, która pragnie aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy – jak Nasz 🙂

Zdjęcia ślubne, reportaż ślubny, fotograf ślubny, fotograf wesele

MONIKA & ŁUKASZ

Zbyszek jest osobą przesympatyczną, pełną świetnych i świeżych pomysłów. Idealnie nam się z Nim pracowało, jest specjalistą w 100% i z całego serca polecamy Zbynia i jego pracę !

Plener był pełen niespodzianek i każda jego sekunda była świetnie zaplanowana- a później album – no miód malina 🙂

Zdjęcia z wesela i przygotowań jak i ze ślubu zawierały wszystkie ważne chwile ale i te śmieszne sytuacje, które chcielibyśmy pamiętać. Polecamy serdecznie Naszego Zbynia 🙂

Jesteś Mistrzem!

OLA & DAWID

Chcielibyśmy Ci z całego serca podziękować za to, że byłeś z nami w jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. Bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję trafić akurat na Ciebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów Twojej pracy. Początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni do zdjęć z przygotowań do ślubu, ale przekonałeś nas i teraz wiemy, że na pewno było warto.

Była kupa śmiechu i nie mieliśmy czasu na stres 😛

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej pomysłowości co do miejsc i akcesoriów wykorzystanych przy robieniu zdjęć. Na przykład bardzo podoba nam się zdjęcie obrączek na tym naszym obrzydliwym parapecie.

Na zdjęciu parapet prezentuje się świetnie 🙂 I Dawid nie zapomni jak prawie wpadłeś do wanny jak on dmuchał balony 😀 Z relacji gości wiemy, że podczas ślubu i wesela byłeś niemal niewidoczny a jak już byłeś widoczny to cały czas uśmiechnięty 🙂

Co do pleneru to też nie wiedzieliśmy jak będzie, a było fantastycznie. Nie dość, że świetnie się bawiliśmy pomimo pogody, która początkowo nas nie oszczędzała, to jeszcze mamy super zdjęcia.

Z tego miejsca pozdrawiam Aldonkę za świetny pomysł z charakteryzacją 🙂

Jeszcze raz dziękujemy i myślę, że na pewno jeszcze skorzystamy z Twoich usług.

KAROLINA & ŁUKASZ

Zbyszku dziękujemy Ci bardzo za świetny czas spędzony z Tobą i Twoją żoną podczas robienia zdjęć plenerowych oraz za piękne zdjęcia 😉 Cudownie było po prawie dwóch latach wskoczyć znów w suknię ślubną oraz garnitur i przypomnieć sobie tamten dzień, który był jednym z najwspanialszych wydarzeń w naszym życiu. Dzięki Tobie wróciły wspomnienia 😉

Przypomniałeś nam także jak powinien wyglądać każdy nasz dzień, bo w całej tej bieganinie troszkę o tym zapomnieliśmy ;-( Dziękujemy Ci za te wszystkie buziaki – dawno się z mężem tyle nie całowaliśmy, a teraz dzięki Tobie staramy się, by każdy nasz dzień tak wyglądał a nie tylko od święta.

Dziękujemy za Twój profesjonalizm, otwartość, poczucie humoru, słowa “mamy to”, które najbardziej cieszyły Łukasza 😉 Żałujemy bardzo, że nie byłeś naszym fotografem od samego początku – niestety czasu nie cofniemy, ale z czystym sercem będziemy polecać Cię wśród swoich znajomych i nieznajomych też 😉

Zbyszku jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę, do której będziemy mogli sięgnąć w każdej chwili, którą będziemy pokazywać naszym dzieciom a potem wnukom i może prawnukom 😉

Karolina, Łukasz i Maja 😉

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KAROL & PATRICIA

Jako zestresowana Panna młoda chciałabym mocno podziękować Zbyszkowi za to, że był ze mną tego dnia:) Podczas przygotowań, jego profesjonalizm i indywidualne podejście okazały się nieocenione. Najbliższa rodzina była zachwycona pomysłami fotografa, a szczególnie Babcie !!

Często słyszy się, że goście chwalą na weselu jedzenie lub zespół my oprócz tego otrzymaliśmy mnóstwo ciepłych słów na temat naszego fotografa.

Pracuje dyskretnie, a jednocześnie potrafi uchwycić wszystkie najważniejsze momenty. Sesja plenerowa odbyła się w magicznym miejscu, w Pałacu Geotz, oczywiście zaproponowanym przez Aldonę i Zbyszka- wszystko było idealne.

Do zdjęć na pewno będziemy często  wracać z uśmiechem na twarzy, ponieważ są takie o jakich zawsze marzyliśmy. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za tą współprace i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy:)

Dziękujemy Wam bardzo i pozdrawiamy Was ciepło.

SYLWIA & RADEK

Rewelacyjny fotograf, wspaniały człowiek i profesjonalista w każdym calu, czyli ZBYSZEK. Współpraca z Tobą to ogromna przyjemność. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci.

Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy jest naprawdę świetny! Warto dodać, że współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości.

Dziękujemy

AGNIESZKA & KRZYŚ

Po tak wspaniałym dla Nas dniu zadaliśmy sobie pytanie czy będzie jeszcze coś w stanie nas aż tak ucieszyć?! Odpowiedź brzmi TAK!

Wszystko co wydarzyło się w dniu Naszego ślubu zostało uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez Zbyszka! Oglądając je, przeżywamy wszystko na nowo 🙂

Efekt współpracy ze Zbyszkiem i Aldonką przeszedł Nasze najśmielsze oczekiwania. Gdybyśmy mieli jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze fotografa to jednogłośnie wybralibyśmy KOGIEL MOGIEL STUDIO !!!

Zbyszku, z całego serducha D Z I Ę K U J E M Y ! :*

 

ANETA & MICHAŁ

Jak wiadomo dzień ślubu, jest jednym z najważniejszego dni w życiu każdego człowieka. Nic tak naprawdę nie jest w stanie pokazać emocji jakie towarzyszą młodym podczas tej ceremonii, ale czy na pewno? Rynek fotografii ślubnej jest duży. Po przejrzeniu setek stron internetowych oraz ofert, dotarliśmy na stronę KOGIEL MOGIEL STUDIO gdzie przedstawione zdjęcia nas urzekły. I co dalej ? Dzwonimy! Z drugiej strony odbiera ciepły, optymistyczny głos. Termin spotkania ustalony, zatem jedziemy. Przed bramą wita nas niezbyt wysoki Pan, ale cały czas uśmiechnięty. Zaczęła się burza mózgów, milion pomysłów na minutę. Było widać że Zbyszek nie robi tego pierwszy raz. Realizuje rzeczy nie możliwe od ręki, a na cuda karze chwilę poczekać. Pomocą również służy nam jego przeurocza małżonka – Aldonka. Razem tworzą zgrany duet.

Nadszedł ten dzień. Zaciśnięte żołądki oraz stres przywitał nas z samego rana. Przyjeżdża Zbyszek. Swoim ciągłym uśmiechem oraz optymistycznym nastawianiem zaraża wszystkich dookoła. Od razu wiedzieliśmy że nasza oprawa fotograficzna jest w dobrych rękach. Wszędzie było go pełno. Urzekł nie tylko nas swoją osobą ale wszystkich gości. Dał odczuć że jest naszym dobrym przyjacielem.

Sesje plenerową Zbyszek i Aldonka zorganizowali i dopięli na ostatni guzik. Po przerwach przez lasy, łąki oraz pola, przyjechaliśmy do domu zachwyceni i pełni niesamowitych wrażeń oraz emocji. A propo emocji. Zamiłowanie oraz pasja Zbyszka pozwala na uwiecznienie na zdjęciach wszystkich emocji nawet tych najskrytszych które nam towarzyszyły. Nasz album nie jest tylko kawałkiem papieru. Jest wspaniale opowiedzianą historią dwóch kochających się ludzi. Będąc już pół roku po ślubie, lubimy wieczorami wracać do naszego najważniejszego dnia w życiu i oglądać tę piękną historie na nowo.

Dziękujemy wam za wszystko

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

ANNA & JAREK

Zbyszek to fotograf jedyny w swoim rodzaju. Tak pozytywnej osoby pracującej blisko pary młodej na ślubie jeszcze nie spotkaliśmy. Dzięki jego podejściu oraz profesjonalizmowi zarówno my jak i goście bardzo dobrze się bawiliśmy na weselu. Po zobaczeniu finalnych efektów jego pracy upewniliśmy się, że był to bardzo dobry wybór.

Oczywiście jak jest “Kogel” to musi być też “Mogel” – Aldonka na plenerze bardzo dużo pomogła za co jej również dziękujemy !

Aldonko i Zbyszku – jesteście najlepsi 🙂

Dziękujemy !

 

 

 

ANNA & GEORGE

Na długo przed ślubem zaczęliśmy z mężem szukać fotografa, każde zdjęcia wydawały nam się zwyczajne.

Przeglądając strony internetowe trafiłam na stronę Zbyszka, zdjęcia które były zamieszczone na stronie oddawały emocję, były zrobione z innej perspektywy niż pozostałe. Bardzo szybko podjęliśmy decyzję że chcemy żeby to właśnie Zbyszek towarzyszył nam w tym ważnym dniu.

Przed ślubem nie mogliśmy się spotkać osobiście ponieważ na co dzień mieszkamy w Anglii, więc zaufaliśmy Zbyszkowi całkowicie.

Dzień zaczęliśmy bardzo wcześnie, Zbyszek towarzyszył nam od samego rana. To był dzień pełen emocji, nerwów i wzruszeń, ale cieszę się że miałam ze sobą tak profesjonalnego fotografa a dodatkowo wspaniałego człowieka który w momentach stresu potrafił dodać parę słów otuchy.

Podczas ceremonii ślubnej był prawie niewidoczny co bardzo sobie cenimy. Na weselu bardzo szybko pozyskał sympatię zespołu i rodziny. Nikt nie czuł się skrępowany obiektywem.

Na zdjęcia musieliśmy trochę poczekać ale warto było. Zbyszek jest osobą bardzo elastyczną, kilka razy zmienialiśmy koncepcję wersji końcowej. Efektem końcowym jest kilka set zdjęć dokładnie takich o jakich marzyliśmy, ukazują emocję i uczucia, zabawę i łzy.

Dziękujemy ci Zbyszku za to wszystko……. i życzymy sukcesów.

ANNA & MAREK

Zbyszku robisz wspaniałe zdjęcia, a Twoja pomoc w dniu Ślubu była nieoceniona. Każdy kto mnie zapyta czy było warto złożyć w Twoje dłonie Nasz najważniejszy dzień, powiem że naprawdę było WAARTOOO !!

Z pełnym profesjonalizmem przygotowałeś dla nas zdjęcia oraz album. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Czuliśmy się jak gwiazdy, a Ty nam pokazałeś, że zdjęcia i sesja poślubna może być niezła zabawą 🙂

Bardzo dziękujemy Tobie oraz Twojej Aldonce za plener, fajne pomysły i rekwizyty. Będziemy bardzo miło wspominać ten dzień, a szczególnie udany wytrysk!!! 🙂 – oczywiście szampana 🙂

BUZIAKI dla Was :*

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

DOMINIKA & RAFAŁ

Ze Zbyszkiem mieliśmy przyjemność współpracować kilka razy i uważamy, że jest bardzo utalentowanym i pełnym profesjonalizmu fotografem.  Zdjęcia, które robi z wielkim zaangażowaniem, zawsze oddają w pełni swój charakter. Wszystkie ujęcia są świetnie wykonane, ale przede wszystkim widać na nich emocje… te najpiękniejsze uczucia. Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia, a takimi niewątpliwie jest ślub.

Dziękujemy za Twoją fachowość i bystre oko, że z klasą uwieczniłeś ten najważniejszy dzień w naszym życiu. Jeżeli chodzi o plener… tutaj wypada a nawet trzeba wspomnieć o cudownej Zbyszka żonce – Aldonce. Zbyszek i Aldonka to doskonale zgrany duet, zarażający optymizmem i uśmiechem, z niekończącymi się pokładami energii, dzięki czemu nasza sesja plenerowa zaowocowała zdjęciami, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęciami pełnymi kolorów i miejsc, spojrzeń i uśmiechów, pełnymi miłości i radości z bycia razem.

To po prostu w 100% profesjonalni fotografowie.

Współpraca z nimi to sama przyjemność.

Serdecznie polecamy!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KASIA & KUBA

Na Zbyszka trafiliśmy zupełnie przypadkiem, po dość długich poszukiwaniach fotografa idealnego.

Już po pierwszym wspólnym spotkaniu nie zastanawialiśmy się długo i zdecydowaliśmy, że bierzemy Kogiel Mogiel Studio.

Profesjonalizm, rzetelność, pasja i talent to na pewno atuty Zbyszka, a do tego niesamowity optymizm płynący z jego osobowości.

Bardzo doceniamy fakt, że podczas przygotowań, ślubu jak i wesela zdjęcia robione były w sposób dyskretny, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się tym wspaniałym dniem bez wymuszonych przerw na zrobienie zdjęcia. Podczas sesji ślubnej zachwyciła nas niesamowita pomysłowość oraz zaangażowanie Zbyszka jak również jego przemiłej małżonki (pozdrawiamy kierowniczkę :))

Wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

No i najważniejsze zdjęcia- bo o to tutaj w końcu chodzi, wyszły przepięknie! Fotografie z przygotowań, wesela i ślubu oraz otrzymany album przebiły nasze oczekiwania.

Polecamy Kogiel Mogiel Studio na wszystkie piękne chwile w życiu, bo zdjęcia to przecież najlepsza pamiątka!

ASIA & RAFAŁ

Gorące podziękowania dla REWELACYJNEGO PANA FOTOGRAFA.

Zdjęcia są piękne, podkreślające wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia.

Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość. Zdjęcia pięknie wykonane, świetne pomysły na scenerię.

Jesteś osobą bardzo ciepłą i przesympatyczną, uśmiech nie znika nigdy z Twoich ust. Byłeś chyba jedyną spokojną, rzeczową osoba w tym całym zamieszaniu ślubnym. Dziękujemy za ten spokój i rady! No i za zdjęcia oczywiście! 😉

Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego najlepszego 🙂

Joasia i Rafał.

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KAROLINA & AREK

No cóż możemy powiedzieć – przemiła atmosfera sesji, świetnie dobrane propozycje zdjęć na podstawie wcześniejszych, długich rozmów. Każde ujęcie było dobrze przemyślane, co widać na zdjęciach.

Zbyszek to fotograf, który pracuje z sercem. Efekty przerosły nasze oczekiwania.

Polecamy każdemu, kto chciałby mieć niepowtarzalna pamiątkę z ważnego wydarzenia w życiu!

KASIA & ADAM

SERDECZNIE dziękujemy Zbyszkowi za tak WSPANIAŁĄ oprawę fotograficzną Naszego Wielkiego Dnia, spisał się na medal !

Doskonale uchwycił Naszą miłość, a także pełen wachlarz EMOCJI, które towarzyszyły Nam od przygotowań przedślubnych, aż po BOSKĄ sesje plenerową.

Zbyszek jest NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH, więc GORĄCO POLECAMY :).

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

MARLENA & MACIEK

Dostaliśmy album i zdjęcia, więc chcemy podziękować Ci za ciężką pracę i mnóstwo serca, które włożyłeś w jego przygotowanie, oraz za cierpliwość do nas:).

Swoim profesjonalnym podejściem oraz niebywałym poczuciem humoru sprawiłeś, że pozowanie do zdjęć w dniu naszego ślubu było dla nas czystą przyjemnością:).

Album przerósł nasze oczekiwania, jesteśmy mile zaskoczeni i niezwykle przyjemnie jest nam chwalić się nim przed rodziną , która również jest pod wrażeniem:). Jesteśmy wdzięczni, że mimo tego, że ponaglaliśmy Cię i nie miałeś zbyt dużo czasu na przygotowanie albumu dałeś z siebie 200%!

Podziękowania również kierujemy do Aldonki, która dzielnie pomagała nam przy sesji fotograficznej w dniu ślubu:). Jesteście bardzo sympatyczną parą i kochacie to co robicie dlatego wychodzi Wam to tak wspaniale!

Jeszcze raz całym sercem DZIĘKUJEMY:)

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

BEATA & ROBERT

Wybierając Was do uwiecznienia najważniejszego dnia w Naszym życiu nawet przez moment nie mieliśmy chwili zwątpienia. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Jesteście profesjonalistami i że możemy Wam zaufać. Nie pomyliliśmy się:-)

Dziś z uśmiechem na twarzy możemy Wam powiedzieć,że efekt końcowy przerósł Nasze najśmielsze oczekiwania.

Współpraca z Wami była czystą przyjemnością, a efekty tej współpracy podziwiają Nasze rodziny i znajomi. Pasja i zaangażowanie jakie wkładacie w wykonywanie Swojej pracy procentuje w postaci cudownych fotografii, które pozostaną Naszą pamiątką do końca życia. Dzięki nim będziemy wracać pamięcią do najwspanialszego dnia w Naszym życiu.

Aldonko , Zbyszku- dziękujemy!!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

DAGMARA & KAMIL

Zbyszku,

Dziękujemy Ci za piękne zdjęcia. Razem z Aldonka wykonaliście kawał dobrej pracy. Współpraca z wami okazała się dla nas strzałem w dziesiątkę. Mamy cudowną pamiątkę z najważniejszego dnia w Naszym życiu. Sumienność i rzetelność jest twoja wizytówka i z czystym sercem będziemy polecać Cię naszym znajomym.

 

Nie mówimy do widzenia, ale do zobaczenia 🙂

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

EWA & SEBASTIAN

Ślub w życiu każdego człowieka powinien być magiczny, wyjątkowy. Czy coś po tak wspaniałym dniu może sprawić równie dużą radość?

TAK!

Fantastyczne fotografie z tych niezapomnianych chwil. Dzięki tak kreatywnemu fotografowi jak Zbyszek i tak twórczej Aldonce możemy wspominać NASZ DZIEŃ.

Zdjęcia pozwoliły nam na nowo przeżyć wszystko jeszcze raz. Uśmiech na twarzy wyraża wszystko. Album, jaki otrzymaliśmy od tak wspaniałych ludzi, jakimi są Aldonka i Zbyszek będzie dla nas pamiątką na całe życie.

Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje, że to nie nasze ostatnie spotkanie.

Pozdrawiamy

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KASIA & ŁUKASZ

Chcieliśmy wam serdecznie podziękować, praca i trud jaką włożyliście w nasz reportaż ślubny zaowocowała wspaniałymi wynikami. My sami jak i nasi bliscy mieliśmy dużo radości oglądając zdjęcia, które powstały w trakcie naszego najważniejszego dnia w życiu oraz plenerowej sesji poślubnej. Dziękujemy. Nasz wybór okazał się trafny i zaufaliśmy odpowiednim osobom, jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz ktoś wystawi Wam co najmniej taką albo i bardziej pochlebną ocenę, bo po prostu na to zasługujecie. Zdjęcia mają duszę i są po prostu magiczne 🙂

Życzymy Wam wielu sukcesów!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KASIA & PIOTR

Zbyszku, Aldonko,

Ślicznie dziękujemy Zbyszkowi i Aldonce za przepiękne zdjęcia z uroczystości ślubu oraz iście bajkowe zdjęcia plenerowe. Doceniamy cały wysiłek i dbałość o szczegóły, włożone we wszystko serce oraz bardzo pomocne rady. Zauważyliśmy nie tylko profesjonalizm ale też jednoczesną lekkość wykonywania zdjęć dzięki czemu atmosfera była dużo mniej napięta 🙂

I co ważne, również nasi Goście byli zachwyceni zdjęciami. Mamy nadzieję, że Wasza pasja i wspaniałe podejście do ludzi będą Wam zawsze towarzyszyły w życiu!

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

KASIA & SEBEK

Chcielibyśmy bardzo podziękować Wam za współpracę (Tobie, Aldonie oraz Robertowi), zostały ujęte najważniejsze momenty z tak ważnego dla Nas dnia za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy.

Co do pleneru to zarówno my jak i wszyscy, którzy mieli okazje podziwiać zdjęcia z naszej sesji są pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu, profesjonalizmu i nietuzinkowego podejścia do tematu. Mieliście mnóstwo wspaniałych pomysłów i koncepcji co zostało właśnie uwiecznione na zdjęciach, a wyzwanie wcale nie było takie łatwe, w szczególności praca z końmi. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Jeszcze raz za wszystko bardzo Wam dziękujemy i z pewnością po raz kolejny nasza decyzja odnośnie wyboru fotografa byłaby taka sama.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

KINGA & IREK

ZBYSZEK – najlepszy fotograf w każdym calu. Tutaj talent i pasja przekłada się na wykonywaną pracę. Swoją osobą w dniu ślubu potrafi rozładować cały stres oraz uchwycić najpiękniejsze chwile ślubu jak i wesela, a przy tym jest niemalże „niewidoczny”

Zbyszek wraz z Aldoną tworzą cudowny team, a nadto pozostawiają po sobie piękne wspomnienia, nie tylko w postaci wykonanych zdjęć. Sesja zdjęciowa, w którą włożyli całe swoje serce będzie Naszym najlepszy wspomnieniem!

Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa! Pełen profesjonalizm i pełna satysfakcja gwarantowana!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

OLA & MIREK

Chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla najlepszego teamu fotograficznego jaki w życiu poznaliśmy. Zbyszek i Aldonka !!

Wyrazy uznania dla wirtuoza aparatu i bezkompromisowego estety, który nie boi się wyzwań i pracy z najbardziej wymagającym klientem.

Jesteśmy wdzięczni za tak dokładne uwiecznienie wspaniałego i niezwykłego wydarzenia, którym był nasz ślub. Jego rady i profesjonalne podejście do sprawy przyczyniły się do stworzenia pięknego albumu ślubnego, który z zachwytem oglądają goście i nasza rodzina.

Kreatywność Zbyszka oraz Aldony nie zna granic, dlatego z dumą będziemy polecać ten team znajomym szykującym się do tego najpiękniejszego wydarzenia w życiu.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

PAULINA & ADRIAN

Pasja – słowo idealnie odzwierciedlające podejście Zbyszka do fotografii. Kogiel-Mogiel Studio  to jedyny i najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać. Aldona i Zbyszek od pierwszego spotkania zarażają dobrą energią, ich dobra organizacja i profesjonalizm sprawia, że sesja plenerowa  jest czystą przyjemnością.

Zdjęcia, które otrzymaliśmy będą piękną i wyjątkową pamiątką na całe życie.

Dziękujemy !

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

KASIA & MARCIN

Radość, pozytywna aura, pomysłowość, szaleństwo chyba najlepiej opisują postać, jaką jest Zbyszek. Mieliśmy okazję poznać się na weselu naszych znajomych. Podczas planowania naszej uroczystości, wybór oprawy fotograficznej nie podlegał żadnej wątpliwości – Kogiel Mogiel Studio i już!

Smutną wiadomością okazał się fakt, że Zbyszek nie może być z nami podczas naszego Wielkiego Dnia. Natomiast dla takiego optymisty, nie ma sytuacji bez wyjścia! Zaproponował nam swojego współpracownika – Roberta. Stanęła przed nami trudna decyzja, ale zaryzykowaliśmy.

I TO BYŁ STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Robert okazał się przesympatycznym człowiekiem, a zarazem profesjonalistą! Wszystkie nasze ustalenia zostały skrupulatnie wykonane. Punktualność, trzymanie ręki na pulsie i zaangażowanie spowodowały, że mogliśmy w pełni poświęcić się naszym gościom i zabawie. Podczas przygotowań w domu, ceremonii w kościele, a później zabawy na sali poruszał się jak „cień”. Jego obecność była nieodczuwalna i nie krępowała. Gdy zobaczyliśmy materiał zebrany przez Roberta, zadaliśmy sobie pytania: jak? Gdzie? Kiedy? Jego obiektyw uchwycił te najważniejsze, wzruszające, śmieszne, wyjątkowe, detaliczne momenty!

Wszystko dzięki Tobie Robert – dziękujemy!

Sama sesja ślubna odbyła się w obecności Pary Królewskiej, czyli Aldonki i Zbyszka. Atmosfera i kunszt tej sesji jest powalający.

Natomiast efekt końcowy pracy tego trio, to WISIENKA NA TORCIE!

Dziękujemy,

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

ANIA & MICHAŁ

Serdecznie dziękujemy całej ekipie KOGIEL MOGIEL STUDIO, jak i każdemu z osobna: Zbyszkowi, Aldonce i Robertowi!  za to, że Nasz najważniejszy dzień tak pięknie uwiecznili na fotografiach jak i na przecudownej sesji plenerowej.

Nie zawiedli nas, a wręcz przeciwnie, zdjęcia przerosły nasze oczekiwania 🙂 Zapewniali nas, oferowali nam fotografie emocji, taka też była w 100%!

Polecamy wszystkim tak profesjonalnych fotografów. Szukają nowych wyzwań i są otwarci na swoich klientów. Wszystko o co prosiliśmy odnośnie zdjęć/fotografowania zostało pięknie ujęte na fotografiach. Są one naturalne i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Ekipa stwarzała przemiłą atmosferę podczas zdjęć, nie czuliśmy się ani trochę zestresowani – nie można dać mniej niż 5 gwiazdek.

Bardzo polecamy!

Sesja narzeczeńska Warszawa, pomysł na sesję narzeczeńską, Zdjęcia ślubne, Fotograf ślubny, Plener ślubny, sesja plenerowa ślubna, fotografia ślubna, Wesele, plener ślubny, ślub, suknia ślubna, dodatki ślubne, buty ślubne, bukiety ślubne, obrączki

PATRICIA & KAROL

Wszystkim parom planujących  ślub i szukających fotografa możemy z pełna odpowiedzialnością polecić Kogiel-Mogiel STUDIO !!!

Wybór sesji narzeczeńskiej to był świetny pomysł. Poznaliśmy się bliżej z Aldoną i Zbyszkiem, a pozowanie do zdjęć okazało się niezłą zabawą. Zdjęcia z tej sesji zostały wydrukowane w pięknym albumie z prawdziwego drewna, który służył nam jako księga gości na weselu. WSZYSCY byli pod ogromnym wrażeniem:)

Jeszcze raz dziękujemy za cudowne chwile i gorąco polecamy 🙂

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

MONIKA & TOMASZ

Zbyszku i Aldono dziękuje Wam za wspaniałe zdjęcia, z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jesteście dla mnie numer 1 jeśli chodzi o zdjęcia ślubne.

Zbyszku dziękuje ci za wspaniały dzień pełen śmiechu dzięki Tobie nerwy się nie pojawiły oprócz momentu przed ołtarzem;) do dziś pamiętam ból policzków od śmiechu przy 2h przygotowań mnie do tego ważnego dnia, szczególnego:)

Jesteś niesamowity, moi goście byli zachwyceni Twoim podejściem do zdjęć i ci którzy zazwyczaj unikają zdjęć mają piękne zdjęcia Twojego autorstwa.

Dziękujemy Wam serdecznie jesteśmy zachwyceni zdjęciami i mam nadzieje że jeszcze się spotkamy było super:)

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

MAGDA & KUBA

Kochani, od czego by tu zacząć..

W sumie to poznaliśmy się całkiem przypadkowo 🙂 Byliście jednymi z kilku poleconych fotografów, ale to na Was byliśmy najbardziej zdecydowani 😉

Jeżeli chodzi o sesje – zarówno narzeczeńską jak i ślubną – wszystko poszło bez większych problemów i bezstresowo. Mimo obaw – nigdy nie mieliśmy żadnych sesji – stres uciekł w nieznane a zdjęcia wyszły niesamowite.

o do zdjęć ślubno-weselnych też duuża okejka 😀 – nie tylko od nas, ale od wszystkich gości, którzy zaglądnęli do galerii 🙂

Jesteśmy zadowoleni, no i już się nie możemy doczekać odbioru albumów 🙂

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

KAROLINA & MICHAŁ

Serdecznie Wam dziękujemy za pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz poświecenie.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów Waszej pracy – są to najpiękniejsze zdjęcia, jakie tylko mogliśmy sobie wyobrazić. Uwieczniły one magię tego wspaniałego i wyjątkowego dla nas dnia.

Dziękujemy również za super atmosferę, wsparcie oraz wiele cennych wskazówek w trakcie przygotowań do ślubu oraz sesji plenerowej.

Zarówno zdjęcia reportażowe z dnia ślubu jak i sesja w plenerze zachwyciły nie tylko nas, ale i wszystkich, którzy je oglądali.

DZIĘKUJEMY I GORĄCO WAS POLECAMY!

Plener ślubny, stylizowana sesja ślubna, sesja poślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

JUSTYNA & ŁUKASZ

Kogiel Mogiel Studio – mega profesjonalizm. Będziemy polecać zawsze jeżeli będziemy mieli okazje. Zbyszek super fotografa z sercem, Aldonka super kobieta ? oboje zajęli się nami mega profesjonalnie, ale tez z sercem , radością. Nasz dzień jak i plener przebiegły z mniejszym stresem właśnie dzięki Wam kochani !!

Fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, plener ślubny, fotograf wesel, zdjęcia wesele

MAGDA & MICHAŁ

Cześć Zbyszku,

Dziękujemy za zdjęcia 🙂 Bardzo się nam podobają i jesteśmy zachwyceni jak pięknie na nich wszyscy wyglądamy 😀 i jak w ogóle piękny był to dzień. To będzie wspaniała pamiątka na lata.
Plener z zachodem słońca ? wyszedł cudnie ?? cieszę się, że się udało ująć te ulotne chwile…albo zmysłowość pomiędzy nami, którą uchwyciłeś w Parku Skaryszewskim 😉
Rzeczywiście ująłeś tyle momentów wartych zapamiętania, i z przygotowań, i z wesela, bo na prawdę ten dzień i każda chwila była wyjątkowa, magiczna. Goście, z którymi rozmawialiśmy po weselu byli zgodni – że wyglądaliśmy pięknie (a my się tak czuliśmy) i że zabawa, miejsce i całe tło było wspaniałe.
Mimo upływu czasu i powrotu do rzeczywistości, miło wspominamy dzień ślubu.
Jak zapytałam swojego Męża “Co Ci się najbardziej podobało w tym dniu?” odrzekł krótko “Ty.”
Dzięki Twoim zdjęciom będziemy jeszcze nie raz powracać do naszego dnia, dzieląc się tymi wspomnieniami i przeżyciami z bliskimi i przyjaciółmi. Tym bardziej, że sama przygotowania trwały dłuższy czas, a ten jeden dzień i wieczór minęły tak szybko.
I szczerze obydwoje powtórzylibyśmy go jeszcze raz 😀 jeszcze raz chciałoby się włożyć tę piękną suknię i surdut i przeżyć te emocje.
Na szczęście są fotografie, które pozwolą je zachować.
Wybraliśmy kościół Św. Antoniego o. Bernardynów z sentymentu. Tam miałam udzielany sakrament chrztu i pierwszej komunii.
I sama barokowa świątynia jest piękna, więc wybór był oczywisty. Z resztą tu musimy przyznać, że z tej niewielkiej w sumie Świątyni dzięki Twoim zdjęciom wydaje się ona większa, bardziej okazała, a na pewno przepiękna.
Co do Hotelu Trylogia, to chcemy podkreślić, że to było miejsce właśnie stworzone dla nas. Mój Mąż świetnie czuł się w stylizowanych wnętrzach związanych z  historią z racji zainteresowań (jako chłopiec zawsze chciał być rycerzem, został moim =), a ja  nie raz miałam przyjemność podziwiać dzieła Hoffmana, uwielbiałam grać w przedstawieniach szkolnych i przebierać się w kostiumy z epoki. A co więcej klimat Trylogii udzielił się naszym gościom, którzy uznali to miejsce za kapitalne. Widać po ich minach i kadrach jak dobrze się bawili. Fajnie, że udało się to zatrzymać na fotografiach.
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO
P
X